Reno-Med ul. Podkowy 87, Warszawa

Medycyna estetyczna

603 541 899

Stomatologia

725 011 111

O nas

Gabinet Medycyny Estetycznej Reno-Med

Gabinety medycyny estetycznej i stomatologii Reno-med mieszczący się przy ul. Podkowy 87  powstał w 2008 roku. Założycielami Reno-med są lek.med. Renata Przydatek-Tyrajska i lek.med.lek.stom. Tomasz Tyrajski. Oferujemy kompleksową opiekę w dziedzinie stomatologii i medycyny estetycznej.

lek. med. Renata Przydatek-Tyrajska

lek. med. Renata Przydatek-Tyrajska

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, Specjalista medycyny rodzinnej.

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu medycyny rodzinnej ukończyłam w Szpitalu Klinicznym im.prof. W. Orłowskiego w Warszawie uzyskując
w 2005 roku tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. W latach 2008-2010 odbyłam studia w pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( Union Internationale de Medicine Estetique ) w Paryżu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Anging, należę do wąskiego grona lekarzy w Polsce posiadających tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej co jest dla mnie zaszczytem.

W latach 2013-2017 współpracowałam z Kosmetycznymi Instytutami dr Ireny Eris.

Od 2008 roku prowadzę gabinet medycyny estetycznej Reno-med w Warszawie w którym wykonuję zabiegi prewencyjne, spowalniające proces starzenia i korygujące różnego rodzaju defekty posługując się uznanymi przez lekarzy medycyny estetycznej metodami leczniczymi, korzystając także z urządzeń laserowych.

Od 2018 roku zakres zabiegów w Reno-med został rozszerzony i uzupełniony o zabiegi z obszaru kosmetologii dzięki współpracy z Panią Anetą Świerżewską.

Tworzymy zgrany zespół w którym najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo pacjenta.

lek. med. lek. stom. Tomasz Tyrajski

lek. med. lek. stom. Tomasz Tyrajski

Specjalista radiologii i medycyny obrazowej

Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie.

W 2006 roku uzyskałem tytuł specjalisty radiologii i medycyny obrazowej.

Od 2008 roku prowadzę gabinet stomatologiczny Reno-med.

W swojej pracy staram się wykorzystywać nowe technologie do planowania leczenia pacjentów ( tomografia komputerowa, skanery stomatologiczne).

lek. dent. Michał Tyrajski

lek. dent. Michał Tyrajski

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Moje główne obszary zainteresowania to chirurgia stomatologiczna i leczenie implanto-protetyczne. Ukończyłem Curriculum Implantologiczne DSI z międzynarodowym certyfikatem DGOI. Prowadziłem też zajęcia ze studentami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej. Staram się leczyć pacjentów tak, jak sam chciałbym być leczony.

Obecnie pracuję jako lekarz rezydent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii.

Ukończyłem również 3-letnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. W swojej pracy staram się łączyć wiedzę stomatologiczną z medycyną estetyczną w celu uzyskania najlepszych efektów leczenia pacjentów.

Aneta Świerżewska

Aneta Świerżewska

Dyplomowany technik usług kosmetycznych.

Jestem absolwentką Policealnego Studium Zawodowego nr 22 w Warszawie, które ukończyłam w 2002 roku. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie kosmetyczki.

Moja praca jest moją pasją, dlatego staram się stale podnosić swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach. Wyznaję filozofię holistycznego podejścia do pacjenta co pozwala mi na skuteczne dobranie indywidualnych terapii zabiegowych. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu anti-aging i terapiach problemów skórnych tj trądzik, przebarwienia, blizny.

W mojej pracy na pierwszym miejscu stawiam dobro i bezpieczeństwo pacjenta.